Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Деревківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21045001) був реорганізований і увійшов до складу Котелевської громади

Секретар сільської ради - Шолудько Зінаїда Олексіївна

Я, Шолудько Зінаїда Олексіївна, народилась 30 березня 1964 року в смт Опішня Зіньківського району Полтавської області в сім*ї робітника.

Навчалася в Опішняньській середній школі, яку закінчила в 1981 році. Потім працювала на Опішнянському заводі «Художній керамік» живописцем.

З 1985 по 1987 р. навчалася в Миргородському керамічному технікумі ім.. В.Г. Гоголя.

З 1985 по 1987 працювала майстром на опішнянському заводі «Художній керамік»

З 1987 по 1992 працюв вихователем.ала в КСП «Більшовик» с. Деревки в дитячому садку «Сонечко».

З 1992 по 2010 р. працювала землевпорядником Деревківської сільської ради.

З 1992 по 1996 р. навчалася в Полтавському радгоспі – технікум ім.. А.С. Макаренка за спеціальністю «землевпорядкування».

З 2010 року і по даний час працює секретарем Деревківської сільської ради.

Одружена. Склад сім’ї:

• Чоловік – Шолудько Віталій Петрович, 1964р.н., на даний момент не працює.
  • Син - Шолудько Олег Віталійович,1986 р.н. працює інспектором дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ національної поліції в Полтавській області.
  • Дочка – Брагинець Юлія Віталіївна, 1989р.н., знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиною до трьох років.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування